четвер, 22 березня 2018 р.

Цикл заходів до Всесвітнього дня поезії

До Всесвітнього дня поезії, що відзначається 21 березня, в бібліотеці ім. М.В. Гоголя відбувся цикл заходів.
В абонементному відділі бібліотеки експонується виставка – поетичний коктейль '' Поезія – ти сила чарівна, що музикою слово надихає '' де експонуються перлини світової поезії від античності до сьогодення.


В читальній залі бібліотеки можна ознайомитись з переглядом документних матеріалів " То ще не все поетом бути, про це ще мусять знати люди ".


Також 21 березня відбувся пісенно-поетичний вечір "Друзі та пам'ятні дати". До літературно-музичного салону Олега Рубанського завітали Тетяна Драгенко, відомі київські барди Інна Труфанова та Анатолій Рибін і молодий виконавець Іван Школьний.Тетяна Драгенко та Олег Рубанський зі спогадами про поетів і бардів Семена  Каца та Олександра Шаргородського , які стояли біля витоків бардівської пісні в Києві . Як сказав Олег Рубанський, пам'ятними дати стають, коли вони пов'язані з друзями і саме пам'яті цих людей був присвячений вечір.
Звучать поетичні рядки В. Висоцького, О. Вертинського, О. ШаргородськогоПубліка зачаровано слухає пісні у виконанні Олега Рубанського, Інни Труфанової, Анатолія Рибіна та Івана Школьного .

Немає коментарів:

Дописати коментар