середу, 19 квітня 2017 р.

Чергове засідання клубу "Киянин"

18 квітня в читальній залі пройшло чергове засідання  клубу "Киянин", на якому відбулась презентація книги "Старовинні храми Київщини" члена нашого клубу, краєзнавця, екскурсовода Олександра Михайлика.
На зустрічі Олександр розповів про історію написання книги. Спочатку це був блог в "живому журналі", де описувалися його мандрівки Київщиною, а вже потім, за порадою знайомого, він вирішив написати повноцінну книгу. В своїй праці Олександр розповідає про відомі та  невідомі перлини дерев'яного і цегляного храмового зодчества Київщини з максимально точним датуванням споруд і короткими описами храмів. Фотоальбом містить фотографії усіх збережених православних і католицьких храмів на території нашої області.


Олександр демонструє фотографії та докладно розповідає про храми області, що збудовані в дорадянський період і збереглися до нашого часу.Розповідь краєзнавця Кирила Степанця про храми, що потрапили в Чорнобильську зону відчуження.

Олександр Михайлик відповідає на запитання присутніх.Члени клубу з цікавістю оглядають виставку "Душа і серце України. Київщині  - 85"підготовлену до цього дня співробітниками бібліотеки.
Наш фонд поповнився ще однією цікавою книгою з автографом Олександра Михайлика.

1 коментар: