пʼятниця, 20 січня 2017 р.

Презентація фотопроекту «Ілюзіон / Illusion» київського фотохудожника Валерія Лещинського

       
     19 січня   2017 року  в бібліотеці  ім. М.В. Гоголя в рамках фотоклубу  «Пікторіал»  та при сприянні Національної спілки фотохудожників України і АРТ- об`єднання  «KIEVPHOTOS- HALL» відбулася презентація фотопроекту «Ілюзіон / Illusion» 
   відомого київського фотохудожника, члена  Національної спілки фотохудожників України Валерія Лещинського. Автор створював свій фотопроект протягом кількох років і доповнював фоторяд новими і новими роботами. Чорно-білі фотографії, що експонуються на виставці, створені в стилі сучасного фотоімпресіонізму. Про свої роботи сам автор висловився так: "Все життя душа людини живе ілюзіями…розуміти проблеми, подолати їх допомагають ілюзії, радіти успіхам чи випадковим щасливим моментам теж допомагають ілюзії…Не все вдалося висловити мовою фотографії…але я розраховую на глядача який вміє мріяти і який відчуває свої ілюзії…".

 
 
Валерій Лещинський докладно розповідає про свій фотопроект та дає детальне пояснення виставленим фотороботам.Автограф-сесія від В. Лещинського


 
Обмін думками, професійні розмови за чаєм з цукерками.Традиційне фото на згадку.

Немає коментарів:

Дописати коментар