понеділок, 28 вересня 2015 р.

Презентація книги Галини Ів "Поверни мене в Японію"

 25 вересня в бібліотеці ім. М.В. Гоголя для слухачів "Університету третього віку", що вивчають японську мову та культуру, пройшла зустріч з письменницями Мілою і Галиною Іванцовими ( мама з дочкою). Міла Іванцова – відома українська письменниця, активна громадська діячка, а її твори відзначені у рейтингах "Книга року Бі-бі-сі " та "Книга року журналу "Кореспондент". Галина Іванцова (Галина Ів) презентувала свій дебютний твір "Поверни мене в Японію". Це динамічна і людяна книга про веселе і сумне, про дружбу та мужність долати важкі часи. У 2014 році твір отримав відзнаку "Міжнародний вибір" літературного конкурсу  "Коронація слова".

 
 
Галина – свідома людина з активною громадською позицією, волонтер за покликанням.І цього разу крім презентації своєї книги вона влаштувала майстер-клас із плетіння паракордових браслетів виживання для наших бійців в зоні АТО.
 

Тут майстриня показує, як сплетений з таким терпінням і старанням браслет за 2 секунди розпускається і перетворюється на 4,5 метри дуже цінного в польових умовах паракорду (спеціальні парашутні стропи з сімома окремими міцними нитками всередині).


Загалом за 2 години сплели 29 браслетів виживання.Презентація книги і майстер-клас пройшли цікаво і корисно. Задоволеними залишились усі. А книжковий  фонд бібліотеки поповнився двома новими книгами.

 

1 коментар:

  1. Молодці! Чудові люди і цікава зустріч! З наступаючим святом вам, дорогі колеги!!!

    ВідповістиВидалити