пʼятниця, 31 жовтня 2014 р.

Творчий вечір Анастасії Дмитрук "Никогда мы не будем братьями..."

     29 жовтня в бібліотеці  ім. М.В. Гоголя відбувся творчий вечір Анастасії Дмитрук "Никогда мы не будем братьями…". Читальний зал ледве вмістив всіх бажаючих почути поетесу.
      В короткому вступному слові завідуюча бібліотекою Е.І. Свердлова розповіла про нашу бібліотеку, яка  цього року святкує 110-річчя з дня заснування, та представила гостей вечора. Серед них була Т. Шатц – куратор Vільної бібліотеки, яка розповіла про цей цікавий благодійний проект, що популяризує книги і залучає людей до читання; В. Лещинський , що представив свій проект "Простір свободи" та продемонстрував свій фото- фільм "Пам'ять серця", присвячений подіям на Майдані. А далі вечір продовжився переглядом кліпу литовської групи на слова А. Дмитрук "Никогда мы не будем братьями…". Потім звучали вірші самої А. Дмитрук  під акомпанемент Івана Голтвенка. В залі запанувала тиша. Присутні затамувавши подих слухали поетесу. Анастасія не тільки читала свої вірші, а й згадувала свої виступи перед бійцями добровольчого батальйону "Фенікс", пораненими в госпіталях, розповідала про волонтерську діяльність. Гості вечора переглянули пісенні кліпи на слова поетеси, також почули пісню "Молитва" у виконанні Івана Голтвенка.
     По закінченні вечора присутні мали змогу поспілкуватися с Анастасією, придбати її збірку поезій з автографом та цим підтримати бійців АТО. Бажаючі долучилися до благодійної акції на підтримку 25 територіального батальйону "Київська Русь", що проводить бібліотека
 ім. М.В. Гоголя.
Т. Шатц розповідає
  про  проект
 "Vільна бібліотека"
Валерій Лещинський
презентує свій фотофільм

"Пам'ять серця" 


 Кадри із фотофільму  В. Лещинського

А. Дмитрук читає вірш
про "Небесну сотню"

Громадянська лірика Анастасії під музичний супровід Івана Голтвенка.
.
Квіти від шанувальників
таланту


Запалені свічки в пам'ять
про загиблих


В залі панує тиша. . На обличчях слухачів - вся гамма почуттів, викликаних щирими і емоційними віршами поетеси.
Спілкування з Анастасією Дмитрук та черга за автографом на її поетичну збірку "Верните нам наше небо". 

Поетеса дарує свою книгу бібліотеці

Фото на згадку

Немає коментарів:

Дописати коментар