четвер, 23 січня 2014 р.

Вечір пам'яті поетів Д. Келова і О. Шаргородського.

 
       22 січня 2014 року в бібліотеці ім. М. В. Гоголя в рамках літературно-музичного Салону Олега Рубанського відбувся вечір пам'яті поетів та лідерів руху авторської пісні в Києві Довлета Келова та Олександра Шаргородського.
      Дата проведення вечора співпала з Днем Соборності та Свободи України і тому зав. бібліотекою Е. І. Свердлова поздоровила присутніх з цим святом і запропонувала ознайомитись  з книжковою виставкою "Взявшись за руки – до волі" і  надала слово Олегу Рубанському.
  Він подякував працівникам бібліотеки за підготовку та оформлення вечора та подарував бібліотеці книги О. Шаргородського "Стихотворенията Довлета Келова "Стихотворения. Песни. Воспоминания друзей", яких не було у фонді бібліотеки. Олег  Сергійович  - укладач та головний редактор книги про Д. Келова, розповів багато цікавого про свого друга Довлета. Туркмен за походженням, він багато років прожив в Києві, очолював  клуб авторської пісні "Арсенал" та був лідером руху авторської пісні в Києві.

Виступ В. Вербицького
Співає Т. Доміловська
      Київські барди О. Солодков, Т. Доміловська, В. Вербицький , В. Колесник виконали пісні Довлета Келова, а О. Рубанський читав його вірші.
О. Рубанський та О. Солодков
      Друга частина  вечора була присвячена  київському поету Олександру Шаргородському, який за спогадами друзів, був дуже сором'язливою, замкнутою людиною. Він не любив зайвої реклами своєї творчості і не дивно, що за його життя не було видано жодного з його.віршів. Стараннями друзів лише після смерті поета на світ з'явилися книги з його творами. Зі спогадами про нього виступили друзі : Я. Антонюк, Л. Богданова, керівник літературної студії "Мрія" О. Майборода, а О. Рубанський виконав пісні на слова Шаргородського з "Чорнобильського циклу".Він також прочитав свій вірш-присвяту "Шаргородський".   
Л. Богданова
   
Спогади Я. Антонюка
    
   Вечір зібрав справжніх    поціновувачів поезії та авторської пісні, які висловили подяку Олегу Рубанському за  організацію вечора  пам' яті  Д. Келова і О. Шаргородського та виконали перед гостями свої пісні та вірші.

Немає коментарів:

Дописати коментар