Бібліотека є однією із найстаріших у Києві. Основний напрямок діяльності - краєзнавство. Бібліотека веде велику пошукову роботу, вивчає маловідомі сторінки життя і творчості М.В. Гоголя. Тут ви знайдете цікаві матеріали про вулиці та місцевості Києва і Голосіївського району,про відомих людей, які жили у Києві. Має унікальні книжкові видання ХІХ- ХХ ст. До послуг користувачів тематичні інформаційні ресурси з актуальних питань, літературно-мистецькі зустрічі,вечори тощо.
Виставка-реквієм «Згадайте нас - бо ми колись жили, зроніть сльозу і хай не гасне свічка»
Щорічно в Україні в четверту суботу листопада відзначається День пам’яті жертв Голодомору. 28 листопада Україна і світ вшановують вбитих голодом під час геноциду 1932–1933 років. За офіційною статистикою масштаби голоду були вражаючі : він охопив територію з населенням 60 млн. осіб, кількість жертв досягла, за різними джерелами, від 7.5 млн. до 10 млн. осіб, а іноземні дослідники називають навіть цифру 25 млн. осіб. Навесні 1933 р. від голоду вмирало щодня майже 25 тис. осіб, щогодини – 1000 осіб, щохвилини - 17 людей. Голод 1932-33 років чорніє великою плямою на демографічній карті України, втрат від цього не можна повернути - ні матеріальних, ні людських.
До цієї дати в читальній залі бібліотеки ім. М.В. Гоголя розгорнуто книжкову виставку-реквієм «Згадайте нас - бо ми колись жили, зроніть сльозу і хай не гасне свічка»
Немає коментарів:
Дописати коментар