неділю, 21 жовтня 2018 р.

20 жовтня в читальній залі бібліотеки під егідою Національної спілки фотохудожників України та ART-об'єднання «Kievphotos-hall 2012» відбулося відкриття першої виставки проекту Студії пікторіальної фотографії Сергія Селезньова «Спадкоємці» «Удвох серед нас» /«Two of Us»Тут представлені фотороботи засновника і керівника студії, члена НСФХУ Сергія Селезньова та його учениці Олександри Родіонової (м. Дніпро). Роботи, що експонуються на виставці, створені у жанрі сучасної пікторіальної фотографії.
Вступне слово куратора проекту Валерія Лещинського та Голови НСФХУ Едуарда Странадка.
Керівник студії Сергій Селезньов розповідає про свій проект «Спадкоємці», що був заснований ще в 2014 році з метою популяризації творчої фотографії серед підлітків 12-14 років та їх батьків. Адже навчатися в студії можуть і діти і дорослі. Тут вони не тільки навчаються  основам практичного фотографування, а й засвоюють психологію спілкування, загартовуються фізично. Учасники проекту не лише бачать як виглядає праця фотографа, але і вчаться цій професії.


Майстер та його учениця розповідають про свої роботи.Перша нагорода Олександри від Національної спілки фотохудожників України

Знайомство з виставкою та неформальне спілкування.Фото на згадку.

Немає коментарів:

Дописати коментар