пʼятниця, 22 грудня 2017 р.

Презентація фотовиставки « В Е С Е Л И Х С В Я Т ! »


21 грудня 2017 року в читальній залі бібліотеки під егідою Національної спілки фотохудожників України та «Kievphotos-hall» gallery відбулася презентація фотовиставки « В Е С Е Л И Х   С В Я Т ! » фотохудожників із київського клубу «9Х12». Як сказав на відкритті виставки  керівник фотоклубу  Андрій Чекановський, наші чудернацькі календарі дозволяють двічі відмічати всі зимові свята. Є в ці дні і час для урочистих родинних зібрань, і для карнавалу, і для мандрівок, і для молитви. Всі ці дійства є на світлинах виставки. Фотографи клубу у ці дні будуть відправляти один одному листівки вітання «пе-ефки» («Pour Feliciter»– для поздоровлення французькою, або «Po Felicita» - на щастя італійською).А для відвідувачів, що завітають до нас в читальну залу в ці дні, київський клуб «9х12» дарує фотовиставку в такому стилі – з найкращими побажаннями! Хай збудуться ваші бажання, загадані в ці дні! З Новим Роком, щасливого Різдва, веселих свят!
Вас вітають Ольга Левченко, Неллі Спіріна, Світлана Середенко, Олена Ільєнко, Дмитро Гілітуха, Вадим Обітоцький, Віктор Черемісін, Юрій Туманов, Андрій Чекановський.
Андрій Чекановський презентує фотовиставку « В Е С Е Л И Х   С В Я Т ! »  

Знайомство з виставкою
Невимушене спілкування та професійні розмови.


Саунд-продюсер музичного гурту «Мантри Магдалени» Дмитро Стародубенко додає новорічного настрою своєю грою на губній гармоніці.


Загадуємо побажання на Новий Рік.


Немає коментарів:

Дописати коментар